KONST / Oljemålningar / Oljemålning 15506001
nr 1550 6001
Claire View
(f. 1957), Sverige
Oljemålning, Frog pond. Signerad, daterad -21. Olja på duk, 30x30 cm, oramad
Claire View (alias), artistnamn för en kvinnlig svensk bildkonstnär född 1957.
måndag 3 juli 2023
kl 20:03:05
Claire View
Läs mer om Claire View